Biz Siparişlerimizi Nasıl yapıyoruz? Nelere Dikkat Ediyoruz?

Yaklaşık 28 yılını resme adamış ve bu sanat dalının eğitimini almış Ressam Murat Karabüyük yaşlandırdığı tecrübelerinden olacaktır ki, diğer resim siparişlerinde olduğu gibi Karakalem Portre Çizim Siparişlerini hemen hemen çok az bir sürede tamamlamakta ve bu siparişleri alıcı adrese istenilen tarihte rahatlıkla ulaştırmaktadır.

Karakalem Portre Çizimleri - Sanatsal Hediyeler İstanbul kadıköy bağdat caddesi ümraniye 36
Karakalem Portre Çizimleri - Sanatsal Hediyeler İstanbul kadıköy bağdat caddesi ümraniye 31

Murat Bey hiçbir zaman gerek Karakalem Portre Siparişleri olsun gerek diğer Resim Çalışmalarında kargo ücretini alıcıya ödetmemektedir. Çünkü kendisi hali hazırda ilgili kargo firmalarıyla anlaşmalı olarak sipariş sürecini yürütmektedir. Bu durum müşteri bazında karşılıklı güven çerçevesinde etkili bir iletişime olanak sağlamaktadır.

Ressam Murat Karabüyük tarafından gönderilen Karakalem Portre Siparişler olsun, Yağlıboya Çalışmalar ve tekniklerde çizilmiş olan Resim siparişleri hazırda bulunan resim için özel tasarlanmış silindirik kargo kutularda alıcı adrese kargolandığından gayet sağlam ve tahribatsız bir biçimde müşterinin eline ulaşmaktadır.

Karakalem Portre Çizimleri - Sanatsal Hediyeler İstanbul kadıköy bağdat caddesi ümraniye 124

Ressam Karabüyük tarafından hazırlanan siparişlerin hiçbirinin alıcı adrese ulaşmama durumu bulunmamaktadır. Kendisi yılları aşkın bir süredir ehil biçimde bu işi yapmakta olduğu gibi çeşitli internet sitelerinde Biyografisi, mevcut atölye açık adresi ve aktif bir iletişim numarası yer aldığı gibi müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Kendi birçok TV Kanalında yer alan ve bazı gazetelerde röportajlar vermiş bir ressam olması açısından olası bir soruna karşılık ulaşılabilirliği kolay tanınmış bir sanatçıdır.

1994 yılından bu yana lise ve üniversite eğitimini resim üzerine tamamlayan Ressam Murat Karabüyük 28 yıllık sanat tecrübesi ve birçok çalışmasıyla sipariş süreci tamamlanmasının ardından müşterilerinden her zaman olumlu yönde geri dönütler almıştır.

Karakalem Portre Çizimleri - Sanatsal Hediyeler İstanbul kadıköy bağdat caddesi ümraniye 24

Karakalem Portre Çizimi Siparişleri olsun ve diğer resim siparişleri hususunda müşteri istediği taktirde mevcut atölyesine gelip ürünü elden de teslim alabilmektedir. Dilerse alıcı adrese kargo yoluyla sipariş süreci başlatılır.

Türkiye’nin başta Ankara ve İstanbul olmak üzere birçok şehrine Resim Siparişleri gönderen Ressam güven teşkili açısından sipariş henüz resim aşamasındayken resmin durumu hakkında müşterileri ile ilgili fotoğraf video kontağı kurmaktadır.

Karakalem Portre Çizimleri - Sanatsal Hediyeler İstanbul kadıköy bağdat caddesi ümraniye
Yağlıboya Portre Çalışmaları - Sanatsal Hediyeler İstanbul kadıköy bağdat caddesi ümraniye

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

  1. İnternet www.muratkarabuyuk.com , www.istanbulkarakalem.com , www.karakalemistanbul.com , www.ankarakarakalem.com , www.karakalemankara.com , www.kadikoytattoo.com veb adreslerinde yazmış olduğumuz aktif  (0 507 880 49 58)numara vasıtasıyla bizimle iletişime geçin.
  2. Çizilmesini istediğiniz fotoğraf ya da fotoğrafları bizlerle paylaşın. Fotoğrafın çizilecek olan resim tekniğine uygun olup olmadığı hangi tekniğe daha yatkın olduğu hususunda ve netlik, bulanıklık konusunda ressamımız sizi bilgilendirecek doğru bir şekilde yönlendirecektir.
  3. Hangi teknikle çizileceği, ne zaman ve nasıl teslim edileceği, resmin boyutu ve kişi sayısı konularında bizi bilgilendirin. Karşılıklı ortak bir fikir paylaşımı ve karar verme süreci ilgili telefonda konuşulur.
  4. Ücretlendirme resmedilecek kişi sayısı, çizilmesine karar verilen resim tekniği ve resim kağıdı yada tuvalin boyutuna göre değişmekte olup, ücretin yarısı ön ödeme şeklinde, kalan miktarsa iş bitiminde alınmaktadır. Ressam Murat Karabüyük çalışmalarında ön ödeme almadan resme başlamamaktadır
  5. Ressam sizi resme başladıktan resmin bitim aşamasına kadar olan süreçte belirli periyotlarla resmin durumu hakkında ilgili fotoğraf ve video destekleriyle bilgilendirecektir.
  6. Sipariş tamamlandığında müşteri atölyeye gelip resmi dilerse elden, dilerse numaramıza göndereceği adres üzerinden kargolanır.
  7. Müşteri kargo ücreti ödemekle uğraşmaz.
  8. Sipariş Takip Numarası kargo üzerinden alıcıyla paylaşılır.