Hizmetlerimiz Ressam Murat Karabüyük’e Aittir

Hediye Karakalem Portre Siparişi Vermenizi Sağlayan Nedenler

Hizmetlerimiz Ressam Murat Karabüyük’e Aittir

Hediye Karakalem Portre Siparişi Vermenizi Sağlayan Nedenler

Doğum günü veya sevgililer günü gibi özel zamanların en tatlı telaşlarından birisi sevdiklerimiz için hediye seçme stresini yaşamaktır.

Sevginin ve saygının bir göstergesi olarak sunulacak hediyenin taşıdığı mana hediyenin maddi yönüyle ölçülecek olmasa da değer verileni sevindirecek bir hediye modelinin takdimi hem hediye alanı hem de verini sevindirici bir noktadır. Bu bakımdan hediye seçimleri stresli ve telaşlı geçer. Ancak bu durumu kendiniz için sağlıklı bir hale getirmenin yolu da vardır. Hediye trendlerinden faydalanmak ve böylece koca bir dünya gibi duran seçenekleri en aza indirmek mümkündür. Son dönemin en çok tercih edilen hediyeleri arasındaki karakalem portre çizimlerini seçmeniz hem kendiniz hem de sevdikleriniz için isabetli bir karar olabilir.

Karakalem portre sipariş etmek…

Öncelikle şunu ifade edelim. Karakalem kadim bir sanat dalıdır. Bu nedenle de çizilen her şey eskimeyen değerleri taşır. Doğal ve gerçeklilikle ortaya çıkan karakalem çalışmalarında tek bir renk kullanılır. Kullanılan rengin farklı tonlarının ustaca kullanılması ile elde edilen derinlik ve boyutlar, harika bir görsel şöleni ifade eder. Portre çiziminde de kullanılan ustalıklara ile sevdiklerinizin en güzel fotoğrafları karakalemin kadim geleneği ile buluşur ve yeniden yorumlanır. Kişiye özel bir hediye ortaya çıkar. Son dönemlerde de karakalem çizimlerinden çıkan eserlere yönelik ilgilerden dolayı karakalem portreleri hediye olarak çokça tercih edilmeye başlandı.

Karakalem portrelerinden oluşan hediyelerin ömürleri uzundur. Odasındaki masa veya duvara konulabilecek portre özel olduğundan dolayı hediye verenin sürekli hatırlanmasını sağlar. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak çizilen portrenin ömrü uzundur ve dış faktörlerden etkilenmez. Sevdiklerinizi sevindirmenin en iyi yolu haline gelen portrelerin birden fazla farklı tasarımları bulunur ve portrenin daha zengin bir görünüm kazanması sağlanır. Kaliteli bir portre çalışması ile hediye ihtiyacını karşılamak ve karşı tarafı memnun etmek mümkündür. Kişiye verilecek en özel hediyenin kişiselleştirilen ürünler olduğu düşünüldüğü zaman portre çalışmalarının değeri çok daha iyi anlaşılabilir.

Karakalem portre siparişi için lütfen sipariş formunu doldurunuz