Hizmetlerimiz Ressam Murat Karabüyük’e Aittir

Sevgiliye Nasıl Bir Hediye Alınabilir?

Hizmetlerimiz Ressam Murat Karabüyük’e Aittir

Sevgiliye Nasıl Bir Hediye Alınabilir?

Sevgililer günü veya yılbaşında en çok stresini yaşadığımız hususlardan biri de nasıl bir hediye alınacağına dairdir.

Oldukça stres yaratıcı bu durumu bir an önce çözüme kavuşturmak için arkadaşlardan fikir alabilir, hatta forumlarda konu açmaya varacak kadar titiz davranmak isteyebiliriz. Ancak tüm bu süreçlere gerek kalmadan hem erkek hem de kız için çok uygun hediye olacak portreden bahsedilmesi lazımdır. Son dönemlerin en çok tercih edilen karakalem çalışması ile yapılan portreler, hediye için en uygun tercihlerden birisidir. Üstelik uygun fiyata elde edilecek portrenin bir köşede sürekli kalacak olması sürekli hatırlanmayı sağlar.

Karakalem nedir?

Çok eski zamanlardan beri kullanılagelen karakalem önceleri görsel sanatlara başlamadan yapılan bir ön hazırlık ve çalışma işlemini ifade ederdi. Ancak daha sonraları bir disiplin haline geldi ve karakalem bir sanat dalı olarak dünyanın her yerinde varlığını çok eski dönemlerden beri devam ettiriyor. Günümüzde de popülerliğini her geçen zaman biraz daha artıran karakalemin en dikkat çizimlerinden biri de portre üzerinedir. En çok hediye vermek için talep edilen portrelerin değişik ve farklı mizanpajları çok özel bir hediye olmasını sağlar.

Sevgilinize özel bir hediye vermek isteyenler için portre iyi bir tercih olabilir. Tek bir rengin farklı tonları kullanılarak kazandırılan derinlik ve boyutlandırma her insan için büyüleyici bir görsellik meydana getirir. Karakalem portre çizimlerini ön plana çıkmasının bir nedeni de, akıllı telefonların efektlerin karakalem çizimini andırıcı özelliklerin olmasıdır. Her ne kadar orijinali gibi olmasa da insanların aradığı doğallığı yaratma çabası içerisinde olan efektlerin yaygın kullanımı karakalem çalışmasının ön plana çıkmasında etkili olmuştur. Bir akım haline gelen karakalem çalışmasını sevdikleriniz için de yaptırmış olmanızın yaratacağı mutluluğu şimdiden tahmin edebilirsiniz.

Karakalem çalışmaları konusunda yanlış bir algı da söz konusudur. Yapılan çalışmaların fiyatları oldukça yüksek sanılır. Ancak kalite malzeme kullanılarak yapılan çalışmadan malzeme parası ve işçilik ücretinden ekstra bir ödeme alınmaz. Böylece en uygun fiyatlar üzerinden kaliteli karakalem çalışmaları sunulur.

Karakalem portre siparişi için lütfen sipariş formunu doldurunuz