Hizmetlerimiz Ressam Murat Karabüyük’e Aittir

Yağlı Boya Tablo ile Estetik Elde Etmek

Hizmetlerimiz Ressam Murat Karabüyük’e Aittir

Yağlı Boya Tablo ile Estetik Elde Etmek

Ev ve işyerine yağlı tablo almadan önce bilmeniz gereken bazı hususlar var.

Çok eski dönemlere kadar uzanan yağlı boya tablosunun günümüz örnekleri de eskinin ahenk ve doğallığını taşır. Ev ve ofislerdeki dekorasyonu şık ve estetik bir hale getirmek için tercih edilebilen yağlı boya tabloları hediye olarak da verilebilir. Klasik duvar dekorasyonuna sanatsal bir bakış açısı kazandırmak ve estetiklik sağlamak açısından yağlı tablo modelleri arasında tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak modeller temin edilebilir.

Yağlı boya tablosu alırken dikkat edilecekler

Ev ve işyerine yağlı tablo almadan önce bilmeniz gereken bazı hususlar var. Mesela, tasarımdan önce bir tablonun kalitesine de bakmak gerekir. Çünkü temin edilen tablonun kısa bir zaman sonra deforme olmasını hiç kimse istemez. Bu nedenle tuvalinden boyasına kadar belirli bir kaliteye sahip yağlı boya tablolarının tedarik edilmesi çok daha doğrudur. Kalitesinden sonra sizin için en iyi tasarıma sahip bir çalışmaya odaklanılabilir.

Yağlı boya tablolarının rengarenk modelleri olduğu gibi kapalı renklerden oluşan ve karanlık gibi görünen tasarımları da yer alır. Evinde açık renklere yer veren kişilerin karanlık tablolar ile bir denge kuramları mümkündür. Ancak kapalı renkli mobilyalara sahip kişilerin tablo modellerini daha açık renkli seçmeleri daha doğru olur.

Yağlı boya tablo fiyatları ne kadar?

Ev dekorasyona artı bir değer katmak veya hediye edilmek üzere alınacak yağlı boya tablo modelleri, makul fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Ancak ürün kalitesinden, boyutlarına ve çizimi yapan sanatçının deneyimine göre farklı fiyatlar üzerinden satışa sunabilir. Bu değişkenler fiyat üzerinde doğrudan etkilidir. Ancak burada önemli olan kısmın tablonun kalitesi ve tasarımın sizi tatmin edip etmediğidir. Uzun süre kullanıma uygun bir tablo için ödenecek ücretin bir önemi yoktur. Ancak estetik kaygısı ile alınan bir tablonun zamanla solması veya deforme olması kabul edilebilir değildir. Dolayısıyla kalite kıstasına ücretinden çok daha fazla önem verilmesi gerekir. Böylece hem hediye amacıyla hem de dekorasyona zenginlik kazandırması maksadıyla temin edilecek bir tablonun uzun süre kullanımı mümkün olur.

Karakalem portre siparişi için lütfen sipariş formunu doldurunuz